Prima hypotéky
608 994 987
Volejte zákaznickou linku
Nebojte se zeptat
Napište nám, odpovíme

Pomůžeme Vám vyřešit příliš vysoké splátky Vašich půjček a nevýhodných úvěrů pomocí konsolidace stávajících dluhů. Neplaťte více než musíte.

Konsolidace půjček a nevýhodných úvěrů

Pro nikoho z nás není pohodlné a ani finančně výhodné splácet najednou několik různých úvěrů, půjček nebo třeba leasing na auto a úvěry z kreditních karet. Může se stát, že Vám splátky přerostou přes hlavu a naprosto zruinují Váš rodinný rozpočet. Přitom jsou v dnešní době peníze z cizích zdrojů, tedy bank a nebankovních institucí, pro většinu rodin nezbytné a není na tom vůbec nic špatného.

Nabízíme Vám výhodný a efektivní způsob, jak vyřešit své příliš vysoké splátky a finanční závazky. Díky hypotéce na konsolidaci dluhů spojíte všechny tyto splátky do jedné nízké měsíční platby, která Vám nebude komplikovat život. Tak ulevíte nejen svému rozpočtu, ale zbavíte se spousty nepříjemných starostí.

Konsolidaci Vašich úvěrů a půjček zajistíme bez potřeby prokazování příjmů a ani zápis v bankovních registrech nepředstavuje žádný problém. Pro nás je důležitá hodnota nemovitosti, která bude sloužit jako zástava oproti vypůjčenému finančnímu obnosu. Z vypůjčené částky za Vás splatíme všechny ostatní závazky a vy už budete splácet použe jediný úvěr, který nastavíme přesně podle Vašich potřeb a finančních možností. Celková splátka se po konsolidaci všech Vašich úvěrů rapidně sníží a Vašemu rodinnému rozpočtu se výrazně uleví.

Pokud Vás možnost konsolidace půjček a nevýhodných úvěrů zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Poradíme Vám ten nejefektivnější způsob řešení Vaší finanční situace a pomůžeme vybrat vhodný finanční produkt, který bude šitý na míru Vaší momentální finanční situaci.

Jaké jsou výhody konsolidace půjček?

  • Konsolidovat (splatit) můžete půjčky a úvěry poskytnuté bankami, splátkovými společnostmi, leasingovými společnostmi, jinými finančními institucemi i fyzickými osobami
  • Můžete konsolidovat neomezené množství závazků - spotřebitelských nebo jiných splátkových úvěrů, leasingů, kreditních karet, kontokorentních úvěrů
  • Možnost konsolidace půjček a úvěrů od 100 000 Kč
  • Doba splácení hypotéky 2 až 30 let
  • O hypoteční úvěr mohou zažádat až 4 lidé
  • Poplatek za zpracování lze připočíst k úvěru - není tedy nutné ho hradit předem
  • Záznamy v úvěrových registrech nejsou překážkou získání úvěru

 

Žádost o hypotéku


Naše 3 produkty nemají konkurenci

Hypotéka na bydlení Hypotéka na koupi nebo rekonstrukci nemovitosti Vám poslouží podobně jako investiční úvěr. Hodnota toho, co za peníze od nás získáte se bude neustále zvyšovat.
Půjčka na cokoliv Americká hypotéka funguje podobně jako spotřebitelský úvěr. Je zcela na Vás co si za získané peníze pořídíte. Může to být nové auto, vybavení bytu, financování Vašich plánů a nápadů nebo klidně i dovolená.
Půjčka na konsolidaci Jistě pro Vás není pohodlné a ani finančně výhodné splácet větší množství splátek (půjčky, spotřebitelské úvěry, leasing, kreditní karty, apod.). Navíc tyto splátky půjček a úvěrů vyčerpávají Váš rodinný rozpočet a může se stát, že Vám začnou přerůstat přes hlavu.

Reklama Udělejte první krok