Prima hypotéky
608 994 987
Volejte zákaznickou linku
Nebojte se zeptat
Napište nám, odpovíme

Hypotéku chápeme jako investici ne jako dluh a proto se řídíme heslem "Pomáháme plnit Vaše sny a plány"

Hypotéky

Hypotéky jsou v ČR velmi oblíbené. Bohužel se však často stává, že každý žadatel o hypotéku v bance neuspěje a to buď z důvodu opožděných splátek dalších úvěrů či nízkých příjmů. U nás se nemusíte bát, že Vám hypotéku zamítneme z důvodu nízkých příjmu či zápisu v bankovním a nebankovním registru.

Dobré výhody pro vás:

  • U nás nemusíte dokládat výši příjmu
  • Nevadí nám negativní zápis v bankovním i nebankovním registru
  • Rozložíme Vám splátky na 5 až 30 let
  • Nabídneme Vám výhodnou úrokovou sazbu

Jak vypadá kvalitní portfolio nebankovního investora

Naše nebankovní potfolium obsahuje speciální nebankovní hypoteční úvěry, které lze použit na koupi nemovitosti, na výstavbu a rekonstrukci nemovitosti a na konsolidaci nevýhodných půjček a úvěrů. V případě, že na Vaší nemovitosti vázne exekuce, tak Vám půjčíme potřebnou částku a exekuci vyplatíme. V podstatě se jedná o konsolidaci dluhu.

obrazek

 

U nás můžete žádat jak v mládí, tak i ve stáří

U nás dáme možnost všem, kteří potřebují pomoci. Přejeme si, aby naši klienti nevnímali hypotéku jako dluh, ale jako investici s dlouhodobým výnosem.

 

 

Naše 3 hlavní hypoteční úvěry

Hypotéka na bydlení Hypotéka na koupi nebo rekonstrukci nemovitosti Vám poslouží podobně jako investiční úvěr. Hodnota toho, co za peníze od nás získáte se bude neustále zvyšovat.
Půjčka na cokoliv Nebankovní hypotéka funguje podobně jako spotřebitelský úvěr. Je zcela na Vás co si za získané peníze pořídíte. Může to být nové auto, vybavení bytu, financování Vašich plánů a nápadů nebo klidně i dovolená.
Půjčka na konsolidaci Jistě pro Vás není pohodlné a ani finančně výhodné, splácet větší množství splátek (půjčky, spotřebitelské úvěry, leasing, kreditní karty, apod.). Navíc tyto splátky půjček a úvěrů vyčerpávají Váš rodinný rozpočet a může se stát, že Vám začnou přerůstat přes hlavu.

Reklama Udělejte první krok