Prima hypotéky
608 994 987
Volejte zákaznickou linku
Nebojte se zeptat
Napište nám, odpovíme

Hypotéku na bydlení chápeme jako investici do budoucnosti ne jako dluh a proto se řídíme heslem "Pomáháme plnit Vaše sny o bydlení"

Hypotéka na bydlení

Hypotéka na bydlení nebo rekonstrukci nemovitosti Vám poslouží podobně jako investiční úvěr. Hodnota toho, co za peníze od nás získáte se bude neustále zvyšovat.

Peníze jsou od toho, aby se investovaly v době, kdy je to pro Vás nejvýhodnější a ne spořili pod polštář, kde rychle ztrácejí svoji hodnotu. Nebojte se proto hypotéky a investujte do lepší budoucnosti už teď.

Obraťte se s důvěrou na nás a my Vám zajistíme tu nejvýhodnější hypotéku na bydlení podle Vašich představ a finančních možností. Splňte si svá přání a pořiďte sobě a své rodině bydlení Vašich snů.

Hypotéku na bydlení u nás získáte bez nutnosti prokazování příjmů, je tedy dostupná téměř každému žadateli. Nezajímají nás ani opožděné splátky Vašich ostatních úvěrů a záznamy v bankovních registrech. Výše hypotéky na bydlení je stanovena odhadní cenou zastavené nemovitosti, získáte až 80% z této částky na dobu až 30 let. Čím déle budete hypotéku na bydlení splácet, tím nižší jednotlivé splátky budou. Pro více podrobnějších informací o hypotéce na bydlení a předběžnou konzultaci nás neváhejte kontaktovat.

S hypotékou na bydlení nebo rekonstrukci nevytváříte dluh, ale hodnotnou investici, která se Vám bohatě vrátí.

Výhody naší hypotéky na bydlení

  • Půjčíme Vám od 100 000 Kč na dobu od 2 do 30 let
  • K úvěru je možné získat i neúčelovou část peněz, které můžete utratit podle vlastního uvážení
  • Výše hypotečního úvěru není omezena - půjčíme vám až 80 % hodnoty nemovitosti
  • Příjmy můžete pouze prohlásit - nebankovní hypotéka bez prokazování příjmů
  • O úvěr mohou zažádat až 4 lidé
  • Záznamy v úvěrových registrech nejsou překážkou k získání úvěru

 

Žádost o hypotéku


Naše 3 hlavní hypoteční úvěry

Hypotéka na bydlení Hypotéka na bydlení nebo rekonstrukci nemovitosti Vám poslouží podobně jako investiční úvěr. Hodnota toho, co za peníze od nás získáte se bude neustále zvyšovat.
Půjčka na cokoliv Americká hypotéka funguje podobně jako spotřebitelský úvěr. Je zcela na Vás co si za získané peníze pořídíte. Může to být nové auto, vybavení bytu, financování vašich plánů a nápadů nebo klidně i dovolená.
Půjčka na konsolidaci Jistě pro Vás není pohodlné a ani finančně výhodné splácet větší množství splátek (půjčky, spotřebitelské úvěry, leasing, kreditní karty, apod.). Navíc tyto splátky půjček a úvěrů vyčerpávají Váš rodinný rozpočet a může se stát, že Vám začnou přerůstat přes hlavu.

Reklama Udělejte první krok