Prima hypotéky
608 994 987
Volejte zákaznickou linku
Nebojte se zeptat
Napište nám, odpovíme

Nešetřete do prasátka a raději si spočítejte výši splátek u naší hypotéky na bydlení či Americké hypotéky a vyřešte rychle svou finanční situaci.

Omlouváme se, ale kalkulačka splátek je mimo provoz.
Hypotéční kalkulačka - výpočet hypotéky

Vypočítejte si pomocí naší hypoteční kalkulačky výši splátek hypotéky na bydlení, Americké hypotéky a konsolidačního úvěru. Do první kolonky zadejte částku, kterou byste potřebovali půjčit, do druhé požadovanou délku splácení a klikněte na tlačítko "Spočítat měsíční splátku". Obecně platí, že čím delší je doba splácení, tím nižší jsou jednotlivé splátky.

Díky naší hypoteční kalkulačce se ihned dozvíte, kolik bude činit splátka Vaší hypotéky a podle toho se můžete rozhodnout. To vše z pohodlí Vašeho domova bez dojíždění na naši pobočku a v čase, který Vám vyhovuje. Nabídku pak můžete odeslat na libovolnou e-mailovou adresu, poradit se s partnerem či osobním finančním poradcem a porovnat naši nabídku s cenami jiných poskytovatelů. Pokud Vás naše hypotéka zaujme, můžete vyplnit objednávkový formulář, který se Vám otevře po kliknutí na odkaz "Objednávkový formulář". Obratem Vám přijde zpráva o zpracování poptávky a veškeré potřebné informace. Naši odborníci se Vám ozvou jakmile to bude možné a začnou s vyřizováním Vaší hypotéky.

Pokud budete mít zájem o sestavení individuální nabídky přímo Vám na míru nebo řešíte komplikovanější situaci, kontaktujte nás a my Vám osobně navrhneme optimální řešení.