Prima hypotéky
608 994 987
Volejte zákaznickou linku
Nebojte se zeptat
Napište nám, odpovíme

Americká hypotéka je investice do lepší budoucnosti celé Vaší rodiny. Neváhejte a splňte si své sny.

Americká hypotéka - peníze na cokoliv

Americká hypotéka funguje podobně jako spotřebitelský úvěr. Je zcela na Vás, co si za získané peníze pořídíte. Může to být nové auto, vybavení bytu, financování Vašich plánů a nápadů nebo třeba luxusní dovolená.

Na rozdíl od běžného spotřebitelského úvěru s naší Americkou hypotékou získáte nižší úrokovou sazbu i měsíční splátku. Americká hypotéka je dostupná téměř pro každého, kdo vlastní nemovitost, protože pouze cena nemovitosti rozhodne, kolik peněz si od nás můžete půjčit. Nedokládáte žádné potvrzení o výši příjmů, ani účel, na který chcete získané finanční prostředky použít. Můžete získat až 70% z hodnoty zastavené nemovitosti na dobu až 30 let. Ani Vaše předešlé dluhy a opožděné splátky pro nás nejsou důvodem pro zamítnutí Vaší žádosti o Americkou hypotéku. Volba je jen na Vás, proto neváhejte a splňte si svá přání už teď.

Americká hypotéka přináší nesporné výhody také začínajícím podnikatelům, jelikož zařízení provozovny či kanceláře a založení firmy nejsou právě levné záležitosti. S Americkou hypotékou si to však můžete dovolit a navíc zhodnotíte své peníze nejlepším možným způsobem. Investujte proto do své budoucnosti, s námi a naší Americkou hypotékou už Vám nic nestojí v cestě.

Americkou hypotékou Vám Vaše nemovitost pomůže získat nemalé finanční prostředky na libovolné účely, přesně podle Vašich představ.

Výhody naší Americké hypotéky

  • Není třeba prokazovat účel úvěru - je pouze na Vás, jak peníze využijete
  • Půjčíme vám od 100 000 Kč na dobu od 2 do 30 let
  • O úvěr mohou zažádat až 4 lidé
  • Výše úvěru není omezena - půjčíme vám až do 70 % hodnoty nemovitosti
  • Příjmy můžete pouze prohlásit
  • Poplatek za zpracování lze připočítat k úvěru - není nutné jej hradit předem
  • Záznamy v úvěrových registrech nejsou překážkou k získání úvěru

 

Žádost o hypotéku


Naše 3 hlavní hypoteční úvěry

Hypotéka na bydlení Hypotéka na bydlení nebo rekonstrukci nemovitosti Vám poslouží podobně jako investiční úvěr. Hodnota toho, co za peníze od nás získáte se bude neustále zvyšovat.
Půjčka na cokoliv Americká hypotéka funguje podobně jako spotřebitelský úvěr. Je zcela na Vás co si za získané peníze pořídíte. Může to být nové auto, vybavení bytu, financování Vašich plánů a nápadů nebo klidně i dovolená.
Půjčka na konsolidaci Jistě pro Vás není pohodlné a ani finančně výhodné splácet větší množství splátek (půjčky, spotřebitelské úvěry, leasing, kreditní karty, apod.). Navíc tyto splátky půjček a úvěrů vyčerpávají Váš rodinný rozpočet a může se stát, že Vám začnou přerůstat přes hlavu.

Reklama Udělejte první krok